FOTÍM, 

BAVÍM SE, 

UŽÍVÁM SI TO

“Díky foťáku zapomenete, že žijete. Není to jako kdybyste se skrývali, zkrátka zapomenete na všechno ostatní, kromě průhledu skrz hledáček.”

 

Mám to štěstí, že fotografování je činnost, která mne baví a neustále se snažím zdokonalovat. Nejcennější odměnou je spokojenost zákazníka, když se fotografie líbí a zákazník se vrací s přáním zachytit další okamžiky a etapy v jeho životě. Smysl pro humor a hlavně snaha o to, aby se fotografovaní cítili co nejlépe mohou dokázat spokojení klienti. Řídím se heslem “v jednoduchosti je krása”. Fotografování je pro mě nejen práce, ale hlavně zábava a vášeň, která mě naplňuje.

 

Jak už jsem psal na hlavní stránce, focení pro mně není jen cvakání. Je to pro mne odpočinek, relax, kdy utíkám od reality. Nejraději fotím svatby a portréty, ale občas také nemovitosti a přírodu. Mé zaměření není nějak specifické a proto není můj web zaměřený pouze na fotografie lidí, ale najdete zde ukázky z žánrů, které mě baví.

Ti, kteří mne znají tak vědí, že humor je vždy základem každého focení a nikdo se nemusí bát mne oslovit. Tudíž ani VY ne.