01

Kdo jsem?

FOTÍM, 

BAVÍM SE, 

UŽÍVÁM SI TO

Jak už jsem psal na hlavní stránce, focení pro mně není jen cvakání. Je to pro mne odpočinek, relax, kdy utíkám od reality. Nejraději fotím svatby a portréty, ale občas také nemovitosti a přírodu. Mé zaměření není nějak specifické a proto není můj web zaměřený pouze na fotografie lidí, ale najdete zde ukázky z žánrů, které mě baví.

Ti, kteří mne znají tak vědí, že humor je vždy základem každého focení a nikdo se nemusí bát mne oslovit. Tudíž ani VY ne.

Reference

Martina

"Kvalitně odvedená práce, při které jsme se hodně nasmáli. S výsledkem jsem byla velmi spokojena. Při focení byla super atmosféra kterou jsem vůbec nečekala. Lepšiho fotografa bych těžko hledala."

Tereza

"Jediné, co mohu říct jsou slova chvály. Dříve jsem fotila jen s kamarádem spíše pro zábavu, z focení s profesionálem, kterým opravdu Vašek je, jsem měla obavy, které byly, jak se později ukázalo, zbytečné. Focení v nádherném parku v Habrovanech rychle uteklo, hodně jsme se nasmáli a pobavili a navíc vznikly krásné fotografie. Pokud chcete krásné fotky a zažít pohodové focení s parádním fotografem, tak jste na správné adrese!:)"

Zedníčkovi

"Výborně odvedená práce, které jsou výsledkem nádherné fotky. Super atmosféra při focení, domluva a organizace. Fotky jsme mohli vidět ještě v den focení. A konečná úprava fotek je skvělá. Můžeme jenom doporučit."

Foto-trso.cz | foto.trso@gmail.com | Tyršova 685/46, 682 01 Vyškov | Tel: 725 087 391

© 2010 - 2020 Václav Tršo

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon