Kvalitně odvedená práce, při které jsme se hodně nasmáli. S výsledkem jsem byla velmi spokojena. Při focení byla super atmosféra kterou jsem vůbec nečekala. Lepšiho fotografa bych těžko hledala.

Focení jsem si nesmírně užila. Splní každé Vaše přání a požadavek. Fotky jsou vysoce kvalitně zpracované a za výbornou cenu. Mohu jen doporučit, fotí úžasné fotky a Venca je skvělý pohodový člověk. Lepší focení jsem si snad ani nemohla přát.

Chcete ty nejlepší a nejoriginálnější fotky? Nikde jinde je nenajdete! S Wencou je skvělá domluva, při focení největší sranda a vlastně všechno , co si může zákazník přát -skvělý fotky, skvělý zážitky! Wencu si prostě zamilujete a už nebudete chtít jiného fotografa! Já jen DOPORUČUJI !! 100/100

Nejoriginálnější a nejlépe vyvedené tablo bude mít letos rozhodně naše třída 4.B – to vše jen díky výborné práci a především ochotě fotografa. Při focení byla skvělá atmosféra, možnost vidět fotky ještě v den focení a říct si, kdo chce co a jak upravit.

Při komplikacích s vizážistkou neváhal nabídnout jiný termín, který by vyhovoval nám.
Fotky jsme měli i s vyrobeným plakátem na tablo do měsíce u sebe. A všechny vypadají výborně.


Můžeme jen doporučit a doufat v další příležitost pro spolupráci. 

suprová spolupráce, děkujeme za skvělou práci a trpělivost bylo to hrozně fajn a ten vysledek je vážně užasnej :-) maximalní spokojenost děkujeme:)

Výborně odvedená práce, které jsou výsledkem nádherné fotky. Super atmosféra při focení, domluva a organizace. Fotky jsme mohli vidět ještě v den focení. A konečná úprava fotek je skvělá. Můžeme jenom doporučit.

Skvěle a kvalitně odvedená práce, výsledkem jsou krásné a originální fotky, za které jsme moc rádi. Veselá atmosféra při focení, domluva a rychlost při úpravě a zpracování fotek taky na jedničku, takže můžu jedině doporučit.Skěle a kvalitně odvedená práce, výsledkem jsou krásné a originální fotky, za které jsme moc rádi. Veselá atmosféra při focení, domluva a rychlost při úpravě a zpracování fotek taky na jedničku, takže můžu jedině doporučit.

Výborný fotograf. Focení si umí zorganizovat tak, aby nezasahoval do připraveného programu, ale následně dodal prvotřídní fotografie. Připravený už předem, nic nechystá na poslední chvíli jen tak halabala. Na jeho fotkách vypadají pravidelně všichni skvěle.  Za dvě zkušenosti si ho nemůžu vynachválit a jeho služby určitě doporučuji.

Jediné, co mohu říct jsou slova chvály. Dříve jsem fotila jen s kamarádem spíše pro zábavu, z focení s profesionálem, kterým opravdu Vašek je, jsem měla obavy, které byly, jak se později ukázalo, zbytečné. Focení v nádherném parku v Habrovanech rychle uteklo, hodně jsme se nasmáli a pobavili a navíc vznikly krásné fotografie. Pokud chcete krásné fotky a zažít pohodové focení s parádním fotografem, tak jste na správné adrese!:)

Nejlepší,nejskvělejší,nejmilejší,nejusměvavější a nejvtipnější fotograf!!! Měl s náma tolik práce,ale zatl zuby a překonal to. Klobouk dolů,klaním se ti!!!!! :) Vřele doporučuji,lepšího nenajdete ;)

Please reload

Foto-trso.cz | foto.trso@gmail.com | Tyršova 685/46, 682 01 Vyškov | Tel: 725 087 391

© 2010 - 2020 Václav Tršo

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon