Jediné, co mohu říct jsou slova chvály. Dříve jsem fotila jen s kamarádem spíše pro zábavu, z focení s profesionálem, kterým opravdu Vašek je, jsem měla obavy, které byly, jak se později ukázalo, zbytečné. Focení v nádherném parku v Habrovanech rychle uteklo, hodně jsme se nasmáli a pobavili a navíc vznikly krásné fotografie. Pokud chcete krásné fotky a zažít pohodové focení s parádním fotografem, tak jste na správné adrese!:)

Nejlepší,nejskvělejší,nejmilejší,nejusměvavější a nejvtipnější fotograf!!! Měl s náma tolik práce,ale zatl zuby a překonal to. Klobouk dolů,klaním se ti!!!!! :) Vřele doporučuji,lepšího nenajdete ;)

Vena super človek :) umi si to pošefovat :)

Nejlepsi foceni,co jsme zazili. Vasek je perfektni fotograf, dela uzasne fotky a dokaze svym vtipem odlehcit atmosferu,takze i v "cizim" prostredi se citite skvele.Dekujeme a prijdeme urcite zas! F&J

supeeer fotograf :) skvělá atmosféra, hezké fotky (k vybrání v den fotografování), každýmu doporučujuuuu :)

Super atmosféra, skvělá komunikace a přístup. Velmi rychlé jednání a podání výsledných fotek, které jsou prostě nádherné. Děkujeme za strávený čas, příjemný zážitek a bravurně odvedenou práci.Nelze nic víc dodat, doporučujeme !!!!

Nejlepší fotograf, jakého jsme si mohli přát. Skvělý přístup, atmosféra a ta rychlost dodání krásných fotek! Moc děkujeme za trpělivost a za skvěle odvedenou práci :)

Šikovný fotograf, skvělá atmosféra při focení, profesionální přístup a výsledkem jsou super fotky a krásná památka :) Ve všech směrech doporučuji :)

Chtěli bychom moc a moc poděkovat za krásné fotky z naší dokončené. Byl to večer, na který budeme všichni rádi vzpomínat, a fotky nám v tom jen pomůžou. Vašek je velice zodpovědný, vtipný a talentovaný fotograf, s kterým se těšíme na další spolupráci! Moc děkujeme ještě jednou!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za fotky z dokončené. Byl to moc pěkný večer a jsme rádi, že nám z něj zůstanou tak pěkné fotky. Děkujeme mockrát!

Please reload

Foto-trso.cz | foto.trso@gmail.com | Tyršova 685/46, 682 01 Vyškov | Tel: 725 087 391

© 2010 - 2020 Václav Tršo

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon